Natječaj za stipendije u akademskoj godini 2016./2017.

slika

Poštovani učenici i studenti,

natječaj za stipendije Humanitarne udruge Ivan Merz u akademskoj godini 2016./2017. otvoren je od 15. do 31. listopada 2016. godine.

Molimo pažljivo proučite uvjete za stjecanje stipendije te ispunite priloženi upitnik s točnim podacima. Upitnik i uvjete natječaja možete preuzeti na sljedećoj poveznici:

Upitnik i uvjeti natječaja za stipendiju Udruge Ivan Merz

Uz točno popunjeni i vlastoručno potpisani upitnik podnositelji zamolbe trebaju priložiti i sljedeću dokumentaciju:

• Vlastoručno pisanu prijavu s opisom materijalnog stanja i stanja u školi,
  • Potvrdu o upisu slijedećeg semestra ili razreda,
  • Prosjek ocjena u zadnje dvije godine školovanja,
  • Potvrdu o primanjima roditelja (potvrdu o zadnjoj plaći, odrezak mirovine, invalidnine, dječjeg doplatka, socijalne pomoći i drugo) ili o nezaposlenosti,
  • Pismenu preporuku župnika, vjeroučitelja ili razrednika.
  • Zamolbe za stipendiju u 2016./2017. školskoj godini, sa svim pripadajućim dokumentima, potrebno je poslati poštom najkasnije do 31. listopada 2016. godine na adresu:

Udruga Ivan Merz, Držićeva 46a, 21210 Solin

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.