Pregled novosti

Hrvatski studenti u Grazu pomažu studentima i učenicima u domovini

2019-06-12

slika

Udruga hrvatskih studenata u Grazu (Kroatischer Studentenverein Graz) 23. svibnja 2019. godine organizirala je humanitarni turnir i zabavu na kojima su od svojeg studentskog džeparca rado odvojili novac za pomoć siromašnijima od sebe. Za odluku kako najbolje potrošiti prikupljena sredstva (350 €) studenti su proveli anketu, a upravo humanitarna udruga "Ivan Merz" bila je njihov prvi izbor. Raduje nas što hrvatski studenti izvan domovine prepoznaju naš trud i želju za pomaganjem onima koji su potrebni naše pomoći.

Objavljena imena novih petnaest stipendista (drugi ciklus) za akademsku godinu 2018./2019.

2019-04-26

Po zaključenju natječaja za dodjelu stipendija u akademskoj godini 2018./2019. objavili smo popis prvih 14 stipendista kojima je puni iznos stipendije od 5.000 kn bio uplaćen do kraja ožujka 2019. godine. U istoj akademskoj godini planirana su još dva ciklusa podjele stipendija (travanj-lipanj i srpanj-rujan) za koja nije potrebno slati nove aplikacije jer će se razmatrati one prijave (i samo one) koje smo već zaprimili do 31. listopada 2018. godine. Imena novih 15 stipendista za drugi ciklus (travanj-lipanj) možete pogledati u rubrici Naši stipendisti.

Ranije novosti