Pregled novosti

Otvoren natječaj za stipendije u akademskoj godini 2017./2018.

2017-10-13

slika

Poštovani učenici i studenti,

natječaj za stipendije Humanitarne udruge Ivan Merz u akademskoj godini 2017./2018. otvoren je od 15. do 31. listopada 2017. godine.

Molimo pažljivo proučite uvjete za stjecanje stipendije te ispunite priloženi upitnik s točnim podacima. Upitnik i uvjete natječaja možete preuzeti na sljedećoj poveznici:

Upitnik i uvjeti natječaja za stipendiju Udruge Ivan Merz

Uz točno popunjeni i vlastoručno potpisani upitnik podnositelji zamolbe trebaju priložiti i sljedeću dokumentaciju:

• Vlastoručno pisanu prijavu s opisom materijalnog stanja i stanja u školi,
  • Potvrdu o upisu slijedećeg semestra ili razreda,
  • Prosjek ocjena u zadnje dvije godine školovanja,
  • Potvrdu o primanjima roditelja (potvrdu o zadnjoj plaći, odrezak mirovine, invalidnine, dječjeg doplatka, socijalne pomoći i drugo) ili o nezaposlenosti,
  • Pismenu preporuku župnika, vjeroučitelja ili razrednika.
  • Zamolbe za stipendiju u 2017./2018. školskoj godini, sa svim pripadajućim dokumentima, potrebno je poslati poštom najkasnije do 31. listopada 2017. godine na adresu:

Udruga Ivan Merz, Držićeva 46a, 21210 Solin

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Objavljena imena novih petnaest stipendista (treći i posljednji ciklus) za akademsku godinu 2016./2017.

2017-06-30

Po zaključenju natječaja za dodjelu stipendija u akademskoj godini 2016./2017. objavili smo popise stipendista prva dva ciklusa kojima je jednokratno isplaćen puni iznos stipendije od 5.000 kn. U istoj akademskoj godini ostao je još jedan ciklus podjele stipendija (srpanj-rujan) za koji također nije bilo potrebno slati nove aplikacije jer su se razmatrale one prijave (i samo one) koje smo već zaprimili do 31. listopada 2016. godine. Imena novih 15 stipendista za treći ciklus (srpanj-rujan) možete pogledati u rubrici Naši stipendisti.

Ranije novosti