Pregled novosti

Zaključen natječaj za akademsku godinu 2017/2018, donosimo popis prvih 17 stipendista

2017-12-20

Po zaključenju natječaja za dodjelu stipendija u akademskoj godini 2017./2018. objavljujemo popis prvih 17 stipendista kojima će puni iznos stipendije od 5.000 kn biti uplaćen najkasnije do kraja ožujka 2018. godine. Tijekom iste akademske godine slijede još dva ciklusa podjele stipendija (travanj-lipanj i srpanj-rujan) za koja nije potrebno slati nove aplikacije jer će se razmatrati one prijave (i samo one) koje smo već zaprimili do 31. listopada 2017. godine. Imena novih stipendista objavljivat ćemo u tim intervalima, ovisno o dinamici prikupljanja sredstava potrebnih za isplatu stipendija.

Otvoren natječaj za stipendije u akademskoj godini 2017./2018.

2017-10-13

slika

Poštovani učenici i studenti,

natječaj za stipendije Humanitarne udruge Ivan Merz u akademskoj godini 2017./2018. otvoren je od 15. do 31. listopada 2017. godine.

Molimo pažljivo proučite uvjete za stjecanje stipendije te ispunite priloženi upitnik s točnim podacima. Upitnik i uvjete natječaja možete preuzeti na sljedećoj poveznici:

Upitnik i uvjeti natječaja za stipendiju Udruge Ivan Merz

Uz točno popunjeni i vlastoručno potpisani upitnik podnositelji zamolbe trebaju priložiti i sljedeću dokumentaciju:

• Vlastoručno pisanu prijavu s opisom materijalnog stanja i stanja u školi,
  • Potvrdu o upisu slijedećeg semestra ili razreda,
  • Prosjek ocjena u zadnje dvije godine školovanja,
  • Potvrdu o primanjima roditelja (potvrdu o zadnjoj plaći, odrezak mirovine, invalidnine, dječjeg doplatka, socijalne pomoći i drugo) ili o nezaposlenosti,
  • Pismenu preporuku župnika, vjeroučitelja ili razrednika.
  • Zamolbe za stipendiju u 2017./2018. školskoj godini, sa svim pripadajućim dokumentima, potrebno je poslati poštom najkasnije do 31. listopada 2017. godine na adresu:

Udruga Ivan Merz, Držićeva 46a, 21210 Solin

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Ranije novosti